RMCS0603FT2M20
MFR.Part #
RMCS0603FT2M20
JLCPCB Part #
C6978582
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS