WW5JB300R
MFR.Part #
WW5JB300R
JLCPCB Part #
C6609227
Description
-55℃~+350℃ 300Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS