WW4JT10K0
MFR.Part #
WW4JT10K0
JLCPCB Part #
C2593936
Description
-55℃~+350℃ 10kΩ 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS