WW1JT360R
MFR.Part #
WW1JT360R
JLCPCB Part #
C2592946
Description
-55℃~+350℃ 1W 360Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS