WW1JTR910
MFR.Part #
WW1JTR910
JLCPCB Part #
C2593504
Description
-55℃~+350℃ 1W 910mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS