WW1JT9R10
MFR.Part #
WW1JT9R10
JLCPCB Part #
C2593126
Description
-55℃~+350℃ 1W 9.1Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS