WW1JTR510
MFR.Part #
WW1JTR510
JLCPCB Part #
C2593400
Description
-55℃~+350℃ 1W 510mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS