WW1FT82R5
MFR.Part #
WW1FT82R5
JLCPCB Part #
C3373361
Description
-55℃~+350℃ 1W 82.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS