WW1JTR390
MFR.Part #
WW1JTR390
JLCPCB Part #
C2593407
Description
-55℃~+350℃ 1W 390mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS