WW1JTR110
MFR.Part #
WW1JTR110
JLCPCB Part #
C2593315
Description
-55℃~+350℃ 110mΩ 1W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS