WW1FB182R
MFR.Part #
WW1FB182R
JLCPCB Part #
C7117794
Description
-55℃~+350℃ 182Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS