WW1FT4R42
MFR.Part #
WW1FT4R42
JLCPCB Part #
C2593211
Description
-55℃~+350℃ 1W 4.42Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS