WW3JTR510
MFR.Part #
WW3JTR510
JLCPCB Part #
C2593326
Description
-55℃~+350℃ 3W 510mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS