WW1JTR560
MFR.Part #
WW1JTR560
JLCPCB Part #
C2593399
Description
-55℃~+350℃ 1W 560mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS