WW1FT174R
MFR.Part #
WW1FT174R
JLCPCB Part #
C2593019
Description
-55℃~+350℃ 174Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS