WW12JTR510
MFR.Part #
WW12JTR510
JLCPCB Part #
C2593892
Description
-55℃~+350℃ 400mW 510mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS