RSF5JT6K80
MFR.Part #
RSF5JT6K80
JLCPCB Part #
C6285642
Description
-55℃~+235℃ 5W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS