WW1JT5R60
MFR.Part #
WW1JT5R60
JLCPCB Part #
C2593067
Description
-55℃~+350℃ 1W 5.6Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS