CB5JBR220
MFR.Part #
CB5JBR220
JLCPCB Part #
C2644526
Description
-55℃~+275℃ 220mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS