WW1FT118R
MFR.Part #
WW1FT118R
JLCPCB Part #
C2593869
Description
-55℃~+350℃ 118Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS