WW1FT1R33
MFR.Part #
WW1FT1R33
JLCPCB Part #
C3464809
Description
-55℃~+350℃ 1.33Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS