WW2JT5R60
MFR.Part #
WW2JT5R60
JLCPCB Part #
C3466165
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 5.6Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS