WW1JT5R10
MFR.Part #
WW1JT5R10
JLCPCB Part #
C2593069
Description
-55℃~+350℃ 1W 5.1Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS