WW12JT5R10
MFR.Part #
WW12JT5R10
JLCPCB Part #
C2593694
Description
-55℃~+350℃ 400mW 5.1Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS