WW1JT1K80
MFR.Part #
WW1JT1K80
JLCPCB Part #
C2593053
Description
-55℃~+350℃ 1.8kΩ 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS