WW1FT16R9
MFR.Part #
WW1FT16R9
JLCPCB Part #
C2593029
Description
-55℃~+350℃ 16.9Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS