WW1JT1R10
MFR.Part #
WW1JT1R10
JLCPCB Part #
C2593097
Description
-55℃~+350℃ 1.1Ω 1W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS