WW1FT24R3
MFR.Part #
WW1FT24R3
JLCPCB Part #
C2593192
Description
-55℃~+350℃ 1W 24.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS