BR1JB50L0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
BR1JB50L0
JLCPCB Part #
C2645531
Description
1W 50mΩ Current Sense Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS