WW1FT1R10
MFR.Part #
WW1FT1R10
JLCPCB Part #
C2593028
Description
-55℃~+350℃ 1.1Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS