WW1FB162R
MFR.Part #
WW1FB162R
JLCPCB Part #
C5833259
Description
-55℃~+350℃ 162Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS