WW1JT1K10
MFR.Part #
WW1JT1K10
JLCPCB Part #
C2593058
Description
-55℃~+350℃ 1.1kΩ 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS