WW1JT1R30
MFR.Part #
WW1JT1R30
JLCPCB Part #
C3529356
Description
-55℃~+350℃ 1.3Ω 1W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS