WW1JT3R00
MFR.Part #
WW1JT3R00
JLCPCB Part #
C2592947
Description
-55℃~+350℃ 1W 3Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS