WW1FT6R98
MFR.Part #
WW1FT6R98
JLCPCB Part #
C2593543
Description
-55℃~+350℃ 1W 6.98Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS