WW1FT69R8
MFR.Part #
WW1FT69R8
JLCPCB Part #
C2593197
Description
-55℃~+350℃ 1W 69.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS