WW1FT6R04
MFR.Part #
WW1FT6R04
JLCPCB Part #
C2593566
Description
-55℃~+350℃ 1W 6.04Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS