WW1JT43R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1JT43R0
JLCPCB Part #
C2592956
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 1W 43Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS