WW1JB6R00
MFR.Part #
WW1JB6R00
JLCPCB Part #
C5833261
Description
-55℃~+350℃ 1W 6Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS