WW1FT127R
MFR.Part #
WW1FT127R
JLCPCB Part #
C2593321
Description
-55℃~+350℃ 127Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS