WW1FT2K15
MFR.Part #
WW1FT2K15
JLCPCB Part #
C2593866
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.15kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS