WW1FT294R
MFR.Part #
WW1FT294R
JLCPCB Part #
C3452580
Description
-55℃~+350℃ 1W 294Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS