WW1FT29R4
MFR.Part #
WW1FT29R4
JLCPCB Part #
C3453434
Description
-55℃~+350℃ 1W 29.4Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS