WW1FB158R
MFR.Part #
WW1FB158R
JLCPCB Part #
C7390385
Description
-55℃~+350℃ 158Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS