WW1FT102R
MFR.Part #
WW1FT102R
JLCPCB Part #
C2592997
Description
-55℃~+350℃ 102Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS