CF12JB1K30
MFR.Part #
CF12JB1K30
JLCPCB Part #
C6483241
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS