WW1FT2K94
MFR.Part #
WW1FT2K94
JLCPCB Part #
C2593875
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.94kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS