WW1FT249R
MFR.Part #
WW1FT249R
JLCPCB Part #
C2593167
Description
-55℃~+350℃ 1W 249Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS