WW1FT1R43
MFR.Part #
WW1FT1R43
JLCPCB Part #
C2593010
Description
-55℃~+350℃ 1.43Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS