WW1JT4R70
MFR.Part #
WW1JT4R70
JLCPCB Part #
C2592957
Description
-55℃~+350℃ 1W 4.7Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS